• Wpisów: 205
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 13 dni temu, 18:08
  • Licznik odwiedzin: 57 359 / 2872 dni
 
errorchan
 
 Dziś kolejna rocznica mojej bytności na pingerze. Ależ ten czas leci.
 W tym roku królowała Victoria. Większość wpisów jest właśnie z nią w roli głównej. Uwielbiam szyć na  pullipy, to idealny rozmiar dla mnie. Najmniej uwagi poświęciłam monsterkom. Ale to się zmieni. Odkąd na Halloween przebrałam je za czarownice, tak w mojej główce powstał pomysł kontynuowania ich czarodziejskiej przygody. Nigdy nie nadawałam lalkom osobowości czy nie wymyślałam im historii, jednak w tym przypadku mam głowę pełną pomysłów. Jednym z nich jest pokoik czarownicy - zielarki. Zaczątki już są, jak widać na poniższych zdjęciach.

P1340438 mały.jpg

P1340450.JPG


P1340462.JPG


 Może nic czarownicowatego jeszcze tam nie widać, ale wszystko przede mną.
 Pod koniec roku ponownie wróciłam do robótek na drutach. Moje poprzednie prace nie napawały nadzieją i nie zachęcały. Nie tym razem. Jestem dumna ze swych małych sweterków i mam ochotę na więcej. Moje nowe dzieła widać na powyższych zdjęciach.
 W tym roku też zaczęłam troszkę lepiej dbać o mojego jedynego chłopaczka - Willa. Uszyłam mu co nieco, zrobiłam kilka zdjęć. Jednak wciąż się nie dogadujemy. Od kilku miesięcy chodzi mi po głowie poważna zmiana w jego wyglądzie, jednak wciąż się waham. Zobaczymy czy się zdecyduję.
 Mam też plany na nowy rok. Wspomniany wyżej pokoik oraz "produkcję" sweterków, ale także poważniejsze podejście do fotografii. W planach jest nowy sprzęt. A i postaram się w końcu o drugiego bloga. Pinger miewa straszliwe problemy i coraz częściej myślę o przenosinach na mniej frustrującą platformę.
 Oby ten rok był bardziej kreatywny i lalkowy dla mnie. Będę się starała :D

Bonusowo Kani prezentująca swój nowy naszyjnik. Dziękuję za niego Okichi!!
P1340427.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego