• Wpisów: 205
  • Średnio co: 13 dni
  • Ostatni wpis: 13 dni temu, 18:08
  • Licznik odwiedzin: 57 359 / 2872 dni
 
errorchan
 
 Minął kolejny już siódmy rok, odkąd zaczęłam blogować. I patrząc wstecz: to był bardzo kiepski rok dla moich wpisów. Na całe 365 dni przypadło ich tylko 7!! To chyba mój rekord. Porażka. I to nie tak, że w zeszłym roku nic lalkowego się u mnie nie działo. Działo się dużo, tylko mnie się nie chciało robić zdjęć. Lenistwo pod tym względem sięgnęło orbity. Nie miałam w ogóle pomysłów na zdjęcia, tła, pozy. Nic. Ale dość narzekań. Tak szybciutko podsumuję co się zdarzyło.

Po pierwsze Kornelia dostała nowy makijaż
P1350549.JPG

Szkoda było mi twarzyczki jaką zrobiła dla mnie Evil, ale miałam nowy pomysł na tę lalkę. Wyszło mroczniej, bardziej czarownicowato. Dodałam jej też sporo tatuaży. Chciałam, aby łączyła w sobie nowoczesną czarownicę, taką właśnie z tatuażami i mocnym makijażem, ale jednocześnie planuję szyć dla niej sukienki nawiązujące stylem do XIXw. Nie wiem jak to wyjdzie, ale wszystko przede mną.
A jakby kogoś interesowało to tatuaże są wykonane z wodnych naklejek na paznokcie - sama nigdy bym takich nie narysowała.

Drugą zmianą jest makijaż Willa.
P1350631.JPG


Poprzedni zaczął odpryskiwać, więc trzeba było chłopaczkowi ratować twarz. Starałam się zachować jego wygląd, dlatego też zmiany są mało widoczne.

I na kolanach mojego małego panicza, widać już kolejną nowość. Kupiłam sobie laleczkę Cu-poche. Tak, miałam ochotę na jakąś maleńką istotkę w mojej lalkowej rodzince.
P1350633.JPG

Na zdjęciach w swoich oryginalnych ubrankach, w których ją zakupiłam. Szycie na nią będzie nie lada wyzwaniem.

Nowym nabytkiem jest także lalka z serii Ever After High. Mój wybór padł na blondie lockes ze względu na jej blond włosy. Chciałam ucharakteryzować ją na Star Butterfly z serialu animowanego Star vs. The Forces of Evil. Jednak nie wychodzi mi to najlepiej. Zaczęła od wyglądania tak:
P1340801.JPG

Przez dosłownie chwilę wyglądała tak:
P1340864.JPG

A teraz wygląda trochę lepiej, ale równie rozczarowująco. Tylko nie zrobiłam jej jeszcze zdjęcia. Na chwilę obecną mam dość oszpecania jej buźki, więc dałam sobie spokój.

I to by chyba było na tyle z zeszłorocznych nowości. Nie było nawet tego za wiele.

Na ten rok znów planuję dużo lalkowania i z pewnością więcej robienia zdjęć. Muszę się  w końcu zmobilizować!

Na koniec zaległe zdjęcia z jesiennego spaceru.

P1350437.JPG


P1350456.JPG

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego